korona wirus ( 2020-03-24 12:52:46 )

 

SZANOWNI  KLIENCI !


W związku z dynamicznie rozprzestrzeniającym się zagrożeniem epidemią korona wirusa oraz będąc w zgodzie z rozporządzeniami rządowymi zmierzającymi do ograniczenia bezpośrednich kontaktów międzyludzkich jesteśmy zmuszeni czasowo zmienić sposób Państwa obsługi.

 

W trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników firmy StaporT proponujemy obsługę zdalną lub częściowo zdalną.a przypadku konieczności osobistego kontaktu prosimy o zastosowanie :

dezynfekcji rąk przy wejściu do firmy oraz bezwarunkowym stosowaniu maseczki.


Bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości z naszymi pracownikami jednocześnie przepraszamy za niedogodności z tym związane i z góry wszystkim dziękujemy za wyrozumiałość.

korona wirus

SZANOWNI KLIENCI ! W związku z dynamicznie rozprzestrzeniającym się zagrożeniem epidemią korona wirusa oraz będąc w zgodzie z rozporządzeniami rządowymi zmierzającymi do ograniczenia bezpośrednich kontaktów międzyludzkich jesteśmy zmuszeni czasowo zmienić sposób Państwa obsługi.
czytaj więcej


Eaton - zmiana cen

Firma Eaton z dniem 23.03.2020 dokonuje regulacji cen. Ceny katalogowe wzrosną średnio o 5,5%.
czytaj więcej


Okres Świąteczny

Szanowni Klienci, w dniu 24.12.2019r. firma StaporT będzie nieczynna, oraz w dniu 31.12.2019r. pracujemy do godz. 12.00.
czytaj więcej


Inwentaryzacja

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 28.11.2019 do 29.11.2019 w firmie STAPORT będzie przeprowadzana inwentaryzacja.
czytaj więcej


Nasi partnerzy: zostań naszym partnerem